Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 JO7-1 Academy Randy Malvin Kempenaar
Stanley Kempenaar
Veld 1 - C
16:30 - 17:30 JO7-2 Stanley Kempenaar
Randy Malvin Kempenaar
Veld 1 - D
17:30 - 18:30 JO08 Academy Lorenzo Gaemers Veld 1 In de even weken; 3de AS'80 Academy training In de oneven weken: O10/O11 AS'80 Academy
17:30 - 18:30 JO09 Academy Lorenzo Gaemers Veld 1 In de even weken; 3de AS'80 Academy training In de oneven weken: O10/O11 AS'80 Academy
18:00 - 19:00 JO10-10 Michael Verwaard Veld 3 - C
18:00 - 19:00 JO10-11 Anthony Zebeda
Nordin Bouaouida
Veld 3 - C
18:00 - 19:00 JO10-12 Daan Geelen
Eddy van Lent
Veld 3 - D
18:00 - 19:00 JO10-6 Patrick Aarts
Tim Claassen
Veld 3 - A
18:00 - 19:00 JO10-7 Abdel Bassete Bouhkim
Jordy Wuijts
Veld 3 - A
18:00 - 19:00 JO10-8 Rob Uijterwaal Veld 3 - B
18:00 - 19:00 JO10-9 Martien van Groezen
Arjan Speelman
Lucien van Loij
Dennis Van Der Velde
Veld 3 - B
18:00 - 19:00 JO11-10 Richard Ludeke
Theo Bouwman
Veld 6 - C
18:00 - 19:00 JO11-5 Cors van der Berg
Lahcen Kadouri
Veld 5 - A
18:00 - 19:00 JO11-6 Rox Cijntje
Alex van Dijk
Veld 5 - B
18:00 - 19:00 JO11-7 Mohamed Benyouzagh
Sarron Verschoor
Veld 5 - C
18:00 - 19:00 JO11-8 Dennis van Ingen
Dave van Mourik
Veld 5 - D
18:00 - 19:00 JO11-9 Arthur Koster
Arden Vega
Veld 6 - B
18:00 - 19:00 JO12-8 Bert Bruines
Jari Bruines
Veld 6 - A
18:00 - 19:00 JO8-9 Sheggior Bonafastia Veld 2 - A
18:00 - 19:00 JO9-10 Hans Bakker Veld 2 - C
18:00 - 19:00 JO9-11 Sandy Balbuena Gutierrez Veld 2 - D
18:00 - 19:00 JO9-13 Cemil Arik
Melissa Ponnusamy
Cigdem Ridder
Veld 2 - D
18:00 - 19:00 JO9-14 Veld 6 - D
18:00 - 19:00 JO9-6 Niek Withagen
Jules Steinbach
Veld 2 - A
18:00 - 19:00 JO9-7 Lucien van Loij Veld 2 - B
18:00 - 19:00 JO9-8 Winston Rose Veld 2 - B
18:00 - 19:00 JO9-9 Clarence de Wit Veld 2 - C
18:30 - 19:30 JO12 Academy Veld 1 In de even weken; 3de AS'80 Academy training In de oneven weken: O13 AS'80 Academy
19:00 - 20:00 JO13-3 Arie van Wel
Joop de Wit
Kiki Leegwater
Bert de Wit
Veld 2 - AB
19:00 - 20:00 JO13-4 Remko de Haard
Dennis Van Der Velde
Veld 2 - CD
19:00 - 20:00 JO13-5 Eddie Boateng
Ronald Laarman
Patrick Ernst
Veld 3 - AB
19:00 - 20:00 JO14-3 Michel Kramer
Michel Melissen
Veld 3 - CD
19:30 - 20:30 JO14 Academy Lorenzo Gaemers Veld 1 In de even weken; 3de AS'80 Academy training In de oneven weken: O15 AS'80 Academy
20:00 - 21:30 Dames 30+ Veld 3 - AB
20:00 - 21:00 JO15-3 Roy Meghoe Veld 3 - CD
20:30 - 22:00 JO19-2 Haydar Selami
Samir Tamaditi
Veld 1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JO08 Academy Adriaan Engels
Regilio O'Niel
Veld 1
17:30 - 19:00 JO09 Academy Furgill Plett
Adriaan Engels
Denzel Dalgliesh
Reveliño Entingh
Veld 1
17:30 - 19:00 JO10 Academy Adriaan Engels
Aziz Oulad si Ali
Veld 1
17:30 - 19:00 JO10-4 schaduw Elton de Kom
Peter van Veen
Veld 5 - C
17:30 - 19:00 JO10-5 schaduw Eric Osei Veld 5 - D
17:30 - 19:00 JO8-3 schaduw Winston Rose Veld 6 - CD
17:30 - 19:00 JO8-4 schaduw Yorick Brandsma Veld 6 - CD
17:30 - 19:00 JO9-4 schaduw Edgar Pires Veld 6 - AB
17:30 - 19:00 JO9-5 schaduw Winston de Getrouwe Veld 6 - AB
17:45 - 19:15 JO11 Academy Clint Tseng
William Spies
Justin Brouwer
Lucien Brouwer
Veld 2 - ABC
17:45 - 19:15 JO11-4 schaduw Ronny Roseval
Joao Roelvink
Veld 2 - D
17:45 - 19:15 JO12 Academy Lucien Brouwer
Danny van Iperen
Patrick van Eijl
Martijn Robert van den Raad
Veld 3
18:00 - 19:00 MO11-1 Veld 5 - B
18:00 - 19:00 MO9-1 Sofian Lahmadi Veld 5 - A
19:00 - 20:30 JO13 Academy Elton Schenkers
Roberto George
Veld 1
19:00 - 20:00 JO14-4 Arjan Groenestein Veld 5 - CD
19:00 - 20:30 Trainende Leden 1 Mark Bosma Veld 5 - AB
19:15 - 20:45 JO14 Academy Hakim Maach
Winny Stroop
Clyde Imanuel
Veld 3
19:15 - 20:45 JO15 Academy Samuel Boyaci
Serghinio Neslo
Veld 2
20:30 - 22:00 JO16 Academy Engelbert Arrindell
Miquel Hasselbaink
Lorenzo Gaemers
Veld 1
20:30 - 22:00 JO17 Academy Lorenzo Gaemers
Miquel Hasselbaink
Engelbert Arrindell
Veld 1
20:45 - 22:15 Zondag 3 Menno Wichers Veld 2 - AB
20:45 - 22:15 Zondag 4 Robin Snijders
Tim van den Corput
Veld 2 - CD
20:45 - 22:15 Zondag 5 Yannick Deniset Veld 3 - AB
20:45 - 22:15 Zondag 7 Robbert van der Lingen
Ton Zuman
Veld 3 - CD
20:45 - 22:15 Zondag 8 Jerry Groenestein Veld 5 - AB
20:45 - 22:15 Zondag 9 Dino Mesic
Leandro Gomes da Silva
Veld 5 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 JO6-1 Chris Angel
André Brandenburgh
Veld 1 - AB
16:30 - 17:30 JO6-2 André Brandenburgh Veld 1 - AB
16:30 - 17:30 JO7-1 Academy Randy Malvin Kempenaar
Stanley Kempenaar
Veld 1 - CD
17:30 - 18:30 JO10-10 Michael Verwaard Veld 5 - D
17:30 - 18:30 JO10-11 Sergio Norah Veld 5 - C
17:30 - 18:30 JO10-12 Veld 5 - C
17:30 - 18:30 JO10-6 Patrick Aarts
Tim Claassen
Veld 5 - A
17:30 - 18:30 JO10-7 Abdel Bassete Bouhkim
Jordy Wuijts
Veld 5 - A
17:30 - 18:30 JO10-8 Rob Uijterwaal Veld 5 - B
17:30 - 18:30 JO10-9 Martien van Groezen
Dennis Van Der Velde
Veld 5 - B
17:30 - 18:30 JO11-11 Sander van Stokrom Veld 6 - AB
17:30 - 18:30 JO12-3 Quincy Wolf Veld 6 - CD
17:30 - 18:30 JO8-5 Siam Soekhoe Veld 2 - C
17:30 - 18:30 JO8-6 Jolijn Betgen Veld 2 - C
17:30 - 18:30 JO8-7 Jan Roolvink Veld 2 - D
17:30 - 18:30 JO8-8 Maikel Tenniglo Veld 2 - D
17:30 - 18:30 JO8-9 Sheggior Bonafastia Veld 3 - A
17:30 - 18:30 JO9-10 Hans Bakker Veld 3 - C
17:30 - 18:30 JO9-11 Sandy Balbuena Gutierrez Veld 3 - D
17:30 - 18:30 JO9-13 Cemil Arik
Melissa Ponnusamy
Cigdem Ridder
Veld 3 - D
17:30 - 18:30 JO9-6 Niek Withagen
Jules Steinbach
Veld 3 - A
17:30 - 18:30 JO9-7 Lucien van Loij Veld 3 - B
17:30 - 18:30 JO9-8 Winston Rose Veld 3 - B
17:30 - 18:30 JO9-9 Clarence de Wit Veld 3 - C
17:45 - 18:45 JO11-10 Theo Bouwman
Richard Ludeke
Sander van Stokrom
Veld 2 - B
17:45 - 18:45 JO11-5 Cors van der Berg
Lahcen Kadouri
Veld 1 - A
17:45 - 18:45 JO11-6 Rox Cijntje
Alex van Dijk
Veld 1 - B
17:45 - 18:45 JO11-7 Mohamed Benyouzagh
Sarron Verschoor
Veld 1 - C
17:45 - 18:45 JO11-8 Arden Vega
Dennis van Ingen
Veld 1 - D
17:45 - 18:45 JO11-9 Arthur Koster
Arden Vega
Veld 2 - A
18:30 - 19:30 JO13-3 Bert de Wit
Kiki Leegwater
Arie van Wel
Joop de Wit
Veld 5 - AB
18:30 - 19:30 JO13-4 Dennis Van Der Velde
Remko de Haard
Veld 6
18:30 - 19:30 JO13-5 Eddie Boateng
Ronald Laarman
Patrick Ernst
Veld 5 - CD
18:30 - 20:00 JO14-1 schaduw Reveliño Entingh Veld 2 - CD
18:30 - 20:00 JO15-1 schaduw Roy Voogt
Remco Voogt
Veld 3 - AB
18:30 - 19:30 Keepers AS'80 Ronald Laarman
Michel Kramer
Veld 3 - CD Keepers van AS'80 O7 - O13
18:45 - 19:45 JO12-4 Joe Yiadom-konadu
Andy Regilio Barsati
Veld 1 - C
18:45 - 19:45 JO12-5 Rachid Salhioui Veld 1 - D
18:45 - 19:45 JO12-6 Frank Franken Veld 2 - A
18:45 - 19:45 JO12-7 Jan Klein Veld 2 - B
18:45 - 19:45 JO13-6 Mesut Kocak Veld 1 - AB
19:30 - 20:30 JO15-3 Roy Meghoe Veld 5 - AB
19:30 - 20:30 JO15-4 Don Bui Veld 3 - CD
19:30 - 20:30 MO15-1 Michel Kramer Veld 5 - CD
19:30 - 20:30 MO17-1 Michael Boon Veld 6
19:45 - 20:45 JO14-2 Remco de Jong
Richard Strobbe
Veld 1 - AB
19:45 - 20:45 JO15-2 Yvo de Vries Veld 1 - CD
20:00 - 21:00 JO17-2 Marlon Martodihardjo Veld 3 - AB
20:30 - 21:30 JO17-3 Richard Heere
Bas Kaales
Veld 3 - CD
20:30 - 21:30 Keepers AS'80 Ronald Laarman
Michel Kramer
Veld 5 - CD Keepers AS'80 O14-O19
20:30 - 22:00 Trainende Leden 2 Koos Sewlal Veld 6
20:30 - 22:00 Veteranen 1 Mike Mathew
Roy Meghoe
Veld 5 - AB
20:45 - 21:45 JO17-1 Jeroen van Vliet
Jaimie Kloek
Veld 1 - AB
20:45 - 21:45 JO19-2 Haydar Selami
Samir Tamaditi
Veld 1 - CD
20:45 - 22:15 Veteranen 2 Arie Kouwen Veld 2
21:00 - 22:30 JO19-1 Remon Damman Veld 3 - AB
21:00 - 22:30 Zondag 6 René van den Busken
Lucky Simon
Veld 3 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JO08 Academy Adriaan Engels
Regilio O'Niel
Veld 1
17:30 - 19:00 JO09 Academy Furgill Plett
Adriaan Engels
Denzel Dalgliesh
Reveliño Entingh
Veld 1
17:30 - 19:00 JO10 Academy Adriaan Engels
Aziz Oulad si Ali
Veld 1
17:45 - 19:15 JO11 Academy Clint Tseng
William Spies
Lucien Brouwer
Justin Brouwer
Veld 2 - ABC
17:45 - 19:15 JO11-4 schaduw Ronny Roseval
Joao Roelvink
Veld 6
17:45 - 19:15 JO12 Academy Lucien Brouwer
Danny van Iperen
Patrick van Eijl
Martijn Robert van den Raad
Lorenzo Gaemers
Veld 3
17:45 - 19:15 JO9-4 schaduw Edgar Pires Veld 2 - D
17:45 - 19:15 JO9-5 schaduw Winston de Getrouwe Veld 2 - D
18:00 - 19:00 JO12-8 Jari Bruines Veld 5 - CD
19:00 - 20:30 JO13 Academy Elton Schenkers
Roberto George
Veld 1
19:00 - 20:30 Trainende Leden 1 Mark Bosma Veld 5 - AB
19:15 - 20:45 JO14 Academy Hakim Maach
Winny Stroop
Clyde Imanuel
Veld 3
19:15 - 20:45 JO15 Academy Serghinio Neslo
Samuel Boyaci
Veld 2
19:15 - 20:15 JO16 Academy Lorenzo Gaemers Veld 6 3de LSA Academytraining in de even weken
20:00 - 21:30 JO16 Academy Lorenzo Gaemers
Engelbert Arrindell
Miquel Hasselbaink
Veld 1
20:00 - 21:30 JO17 Academy Miquel Hasselbaink
Engelbert Arrindell
Lorenzo Gaemers
Veld 1
20:45 - 22:15 Zondag 3 Menno Wichers Veld 5 - AB
20:45 - 22:15 Zondag 4 Robin Snijders
Tim van den Corput
Veld 5 - CD
20:45 - 22:15 Zondag 5 Yannick Deniset Veld 3 - AB
20:45 - 22:15 Zondag 7 Robbert van der Lingen
Ton Zuman
Veld 3 - CD
20:45 - 22:15 Zondag 8 Jerry Groenestein Veld 2 - AB
20:45 - 22:15 Zondag 9 Dino Mesic
Leandro Gomes da Silva
Veld 2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JO10-4 schaduw Peter van Veen
Elton de Kom
Veld 3 - B
17:30 - 19:00 JO10-5 schaduw Eric Osei Veld 3 - A
17:30 - 19:00 JO8-3 schaduw Winston Rose Veld 2 - D
17:30 - 19:00 JO8-4 schaduw Yorick Brandsma Veld 2 - D
17:30 - 18:30 JO8-5 Siam Soekhoe Veld 6 - A
17:30 - 18:30 JO8-6 Jolijn Betgen Veld 6 - B
17:30 - 18:30 JO8-7 Jan Roolvink Veld 6 - C
17:30 - 18:30 JO8-8 Maikel Tenniglo Veld 6 - D
17:30 - 19:00 Legends Soccer Academy Lorenzo Gaemers Veld 1 - AB
17:45 - 18:45 MO11-1 Veld 1 - D 1 x in de 2 weken in de even weken een training van LSA
17:45 - 18:45 MO9-1 Sofian Lahmadi Veld 1 - C LSA training 1x in de 2 weken in de even weken
18:00 - 19:00 JO11-11 Sander van Stokrom Veld 2 - C
18:00 - 19:00 Keepers AS'80 ACADEMY Veld 2 - AB AS'80 Academy keepers O7-O13
18:00 - 19:00 MO15-1 Michel Kramer Veld 3 - CD
18:30 - 19:30 JO12-4 Andy Regilio Barsati
Joe Yiadom-konadu
Veld 6 - CD
18:30 - 19:30 JO12-5 Rachid Salhioui Veld 6 - AB
18:30 - 19:30 JO13-6 Mesut Kocak Veld 5 - CD
18:30 - 19:30 JO14-2 Remco de Jong
Richard Strobbe
Veld 5 - AB
18:45 - 19:45 JO12-3 Quincy Wolf Veld 1 - D
18:45 - 19:45 JO9-14 Veld 1 - C
19:00 - 20:00 JO12-7 Jan Klein Veld 1 - B
19:00 - 20:30 JO14-1 schaduw Reveliño Entingh Veld 2 - AB
19:00 - 20:00 JO14-3 Michel Kramer
Michel Melissen
Veld 3 - CD
19:00 - 20:00 JO14-4 Arjan Groenestein Veld 3 - AB
19:00 - 20:30 JO15-1 schaduw Roy Voogt
Remco Voogt
Veld 2 - CD
19:00 - 20:00 Keepers AS'80 ACADEMY Veld 1 - A AS'80 Academy keepers O14-O19
19:30 - 20:30 JO15-2 Yvo de Vries Veld 5 - CD
19:30 - 20:30 JO15-4 Don Bui Veld 6
20:00 - 21:30 Dames 30+ Veld 1 - AB
20:00 - 21:00 JO17-3 Richard Heere
Bas Kaales
Veld 3 - CD
20:00 - 21:00 MO17-1 Michael Boon Veld 3 - AB
20:00 - 21:30 Veteranen 2 Arie Kouwen Veld 1 - CD
20:30 - 21:30 Jan K and friends Veld 6
20:30 - 21:30 JO17-1 Jaimie Kloek
Jeroen van Vliet
Veld 2 - AB
20:30 - 22:00 JO19-1 Remon Damman Veld 2 - CD
20:30 - 22:00 Zondag 6 René van den Busken
Lucky Simon
Veld 2 - CD
21:00 - 22:00 JO17-2 Marlon Martodihardjo Veld 3 - AB
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 12:00 JO6-1 Chris Angel
André Brandenburgh
Veld 3 - CD
10:00 - 12:00 JO6-2 Veld 3 - CD
10:00 - 14:00 Legends Soccer Academy Veld 3 - AB
11:00 - 13:00 Trainende Leden 2 Koos Sewlal Veld 6