Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JO7-1 Academy Veld 1 - AB
17:30 - 18:30 JO10-6 Veld 5 - D
17:30 - 18:30 JO10-7 Veld 6 - AB
17:30 - 18:30 JO10-8 Veld 6 - CD
17:30 - 18:30 JO8-10 Veld 2 - D
17:30 - 18:30 JO8-7 Jan Roolvink Veld 2 - A
17:30 - 18:30 JO8-8 Veld 2 - B
17:30 - 18:30 JO8-9 Veld 2 - C
17:30 - 18:30 JO9-10 Veld 4 - C
17:30 - 18:30 JO9-11 Veld 4 - D
17:30 - 18:30 JO9-12 Veld 5 - A
17:30 - 18:30 JO9-13 Veld 5 - B
17:30 - 18:30 JO9-14 Veld 5 - C
17:30 - 18:30 JO9-4 Veld 3 - A
17:30 - 18:30 JO9-5 Veld 3 - B
17:30 - 18:30 JO9-6 Veld 3 - C
17:30 - 18:30 JO9-7 Veld 3 - D
17:30 - 18:30 JO9-8 Veld 4 - A
17:30 - 18:30 JO9-9 Veld 4 - B
17:30 - 18:30 Keeperstraining Marcos Bos Veld 1 - CD AS'80 Academy onderbouw keepers
18:00 - 19:00 JO08 Academy Veld 1 - AB LSA training. ONEVEN week de O9 en O10 Academy
18:30 - 19:30 JO11-10 Veld 3 - A
18:30 - 19:30 JO11-11 Veld 3 - B
18:30 - 19:30 JO11-6 Veld 2 - A
18:30 - 19:30 JO11-7 Veld 2 - B
18:30 - 19:30 JO11-8 Veld 2 - C
18:30 - 19:30 JO11-9 Veld 2 - D
18:30 - 19:30 JO12-3 Cors van der Berg Veld 3 - C
18:30 - 19:30 JO12-5 Veld 3 - D
18:30 - 19:30 JO12-6 Veld 4 - A
18:30 - 19:30 JO12-7 Veld 4 - B
18:30 - 19:30 JO12-8 Veld 4 - C
18:30 - 19:30 JO12-9 Veld 4 - D
18:30 - 19:30 JO14-2 Arno Vermeulen Veld 6
18:30 - 19:30 JO15-1 Michel Kramer Veld 5 - CD
18:30 - 19:30 Keeperstraining Marcos Bos Veld 1 - CD AS'80 onderbouw keepers
18:30 - 19:30 MO13-1 Fabian Partodiwirjo
Jeffrey Treffers
Veld 5 - AB
19:00 - 20:00 JO11 Academy Veld 1 - AB LSA training. ONEVEN weken de O13 Academy
19:00 - 20:00 JO12 Academy Veld 1 - AB LSA training. ONEVEN weken de O13 Academy
19:30 - 20:30 JO13-6 Frank Franken Veld 4 - AB
19:30 - 20:30 JO13-8 Haidar Sharif
Shanoe Kasim
Veld 6
19:30 - 20:30 JO14-4 Dennis Van Der Velde
Remko de Haard
Veld 2 - AB
19:30 - 20:30 JO14-5 Ronald Laarman Veld 2 - CD
19:30 - 20:30 JO15-2 Remco De Jong Veld 3 - AB
19:30 - 20:30 JO15-3 Geraldo Bokshoven Veld 3 - CD
19:30 - 20:30 JO15-4 Veld 5 - AB
19:30 - 20:30 Keeperstraining Veld 1 - CD AS'80 Academy bovenbouw keepers
19:30 - 20:30 MO15-1 Michel Kramer
Mike Theewis
Veld 5 - CD
20:00 - 21:00 JO14 Academy Veld 1 - AB LSA training
20:00 - 21:00 JO15 Academy Veld 1 - AB LSA training
20:30 - 21:30 Dames 30+ Roberto George Veld 2 - CD
20:30 - 21:30 JO17-1 Veld 2 - AB
20:30 - 21:30 Keeperstraining Veld 1 - CD AS'80 bovenbouw keepers
20:30 - 22:00 Zaterdag 3 Lorenzo Vers Veld 3 - AB
21:00 - 22:00 JO16 Academy Veld 1 - AB LSA training
21:00 - 22:00 JO17- 1 Academy Veld 1 - AB LSA training
21:00 - 22:00 JO17-2 Academy Veld 1 - AB LSA training
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JO08 Academy Furgill Plett
Rick Hidalgo
Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 JO09 Academy Reveliño Entingh
Denzel Dalgliesh
Veld 1 - CD
17:30 - 19:00 JO10 Academy Jay Hoft
Edgar Pires
Yassine Tebbal
Veld 2 - AB
17:30 - 19:00 JO11 Academy Jesse Mueller
Kay van der Klis
Veld 2 - CD
17:30 - 19:00 JO12 Academy Farley Hoft
Mike Wiersma
Veld 3 - AB
18:00 - 19:00 JO10-10 Veld 5 - A
18:00 - 19:00 JO10-11 Veld 5 - B
18:00 - 19:00 JO10-12 Veld 4 - B
18:00 - 19:00 JO10-13 Veld 6
18:00 - 19:00 JO10-14 Veld 6
18:00 - 19:00 JO10-15 Veld 6
18:00 - 19:00 JO10-9 Veld 4 - A
18:00 - 19:00 MO11-1 Veld 5 - C
18:00 - 19:00 MO11-2 Veld 5 - D
18:00 - 19:00 MO9-1 Veld 3 - C
18:00 - 19:00 MO9-2 Veld 3 - D
19:00 - 20:30 JO13 Academy Patrick van Eijl
Patrick Fernandes
Veld 1
19:00 - 20:00 JO13-5 Andy Regilio Barsati
Joe Yiadom-konadu
Veld 4 - AB
19:00 - 20:00 JO13-7 Jan Klein Veld 6
19:00 - 20:00 JO13-9 Jari Bruines Veld 5 - CD
19:00 - 20:30 JO14 Academy Hakim Maach
Roberto George
Veld 2
19:00 - 20:00 JO14-1 Bert de Wit
Fred Van De Steeg
Joop de Wit
Veld 5 - AB
19:00 - 20:30 JO15 Academy Reveliño Entingh
Winny Stroop
Serghinio Neslo
Cedric Dundas
Veld 3
20:00 - 21:00 MO17-1 Veld 5 - AB
20:00 - 21:00 MO17-2 Michael Boon Veld 5 - AB
20:00 - 21:30 Zondag 8 Dino Mesic Veld 6
20:30 - 22:00 JO16 Academy Miquel Hasselbaink Veld 1
20:30 - 22:00 JO17- 1 Academy Veld 1
20:30 - 22:00 JO17-2 Academy Aschwin Krind Veld 1
20:30 - 22:00 Zondag 3 Menno Wichers Veld 2 - AB
20:30 - 22:00 Zondag 4 Tim van den Corput Veld 2 - CD
20:30 - 22:00 Zondag 5 Jurrien Schipper
Youri Schreiber
Veld 3 - AB
20:30 - 22:00 Zondag 6 Veld 3 - CD
21:00 - 22:30 Zaterdag 2 Michael Boon Veld 5 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 JO6-1 Veld 1 - AB
17:30 - 18:30 JO10-4 schaduw Veld 2 - B
17:30 - 18:30 JO10-5 schaduw Veld 2 - C
17:30 - 18:30 JO11-4 Schaduw Veld 2 - A
17:30 - 18:30 JO6-2 Veld 1 - AB
17:30 - 18:30 JO8-10 Veld 5 - B
17:30 - 18:30 JO8-4 schaduw Veld 2 - D
17:30 - 18:30 JO8-5 Veld 4 - A
17:30 - 18:30 JO8-6 Veld 4 - B
17:30 - 18:30 JO8-7 Veld 4 - C
17:30 - 18:30 JO8-8 Veld 4 - D
17:30 - 18:30 JO8-9 Veld 5 - A
17:30 - 18:30 JO9-10 Veld 3 - C
17:30 - 18:30 JO9-11 Veld 3 - D
17:30 - 18:30 JO9-3 Schaduw Veld 1 - C
17:30 - 18:30 JO9-4 Veld 5 - C
17:30 - 18:30 JO9-5 Veld 5 - D
17:30 - 18:30 JO9-6 Veld 6 - AB
17:30 - 18:30 JO9-7 Veld 6 - CD
17:30 - 18:30 JO9-8 Veld 3 - A
17:30 - 18:30 JO9-9 Veld 3 - B
18:30 - 19:30 JO10-16 Veld 5 - D
18:30 - 19:30 JO10-6 Veld 1 - D
18:30 - 19:30 JO10-7 Veld 2 - A
18:30 - 19:30 JO10-8 Veld 2 - B
18:30 - 19:30 JO11-11 Veld 5 - C
18:30 - 19:30 JO11-5 Veld 4 - A
18:30 - 19:30 JO11-6 Veld 4 - B
18:30 - 19:30 JO11-7 Veld 4 - C
18:30 - 19:30 JO11-8 Veld 4 - D
18:30 - 19:30 JO11-9 Veld 5 - A
18:30 - 19:30 JO12-10 Veld 2 - D
18:30 - 19:30 JO12-3 Cors van der Berg Veld 5 - B
18:30 - 19:30 JO12-5 Veld 2 - C
18:30 - 19:30 JO12-6 Veld 3 - A
18:30 - 19:30 JO12-7 Veld 3 - B
18:30 - 19:30 JO12-8 Veld 3 - C
18:30 - 19:30 JO12-9 Veld 3 - D
18:30 - 19:30 JO13-4 Schaduw Rachid Salhioui Veld 6
18:30 - 19:30 JO9-12 Veld 1 - A
18:30 - 19:30 JO9-13 Veld 1 - B
18:30 - 19:30 JO9-14 Veld 1 - C
19:30 - 20:30 JO13-6 Frank Franken Veld 4 - CD
19:30 - 20:30 JO13-8 Haidar Sharif Veld 2 - AB
19:30 - 20:30 JO14-2 Veld 2 - CD
19:30 - 20:30 JO14-3 Jeffrey Simon Veld 3 - AB
19:30 - 20:30 JO14-4 Dennis Van Der Velde
Remko de Haard
Veld 4 - AB
19:30 - 20:30 JO14-5 Ronald Laarman Veld 6
19:30 - 20:30 JO15-2 Remco De Jong Veld 5 - AB
19:30 - 20:30 JO15-3 Geraldo Bokshoven Veld 1 - AB
19:30 - 20:30 JO15-4 Veld 1 - CD
19:30 - 20:30 JO16-1 Steffen Maayen
Yvo de Vries
Veld 5 - CD
19:30 - 20:30 JO16-3 Robert Bouma Veld 3 - CD
20:30 - 21:30 Dames 30+ Roberto George Veld 3 - CD
20:30 - 21:30 JO16-2 Pascal Gelderblom
Roy Meghoe
Veld 1 - AB
20:30 - 21:30 JO19-1 Jeroen van Vliet
Marlon Martodihardjo
Veld 6 - AB
20:30 - 21:30 JO19-2 Michael Boon Veld 5 - CD
20:30 - 22:00 Trainende Leden 2 Veld 2 - CD
20:30 - 22:00 Veteranen 1 Mike Mathew Veld 3 - AB
20:30 - 22:00 Veteranen 2 Arie Kouwen Veld 1 - CD
20:30 - 22:00 Zondag 3 Menno Wichers Veld 2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JO08 Academy Furgill Plett
Rick Hidalgo
Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 JO09 Academy Denzel Dalgliesh
Reveliño Entingh
Veld 1 - CD
17:30 - 19:00 JO10 Academy Edgar Pires
Jay Hoft
Yassine Tebbal
Veld 2 - AB
17:30 - 19:00 JO11 Academy Jesse Mueller
Kay van der Klis
Veld 2 - CD
17:30 - 19:00 JO12 Academy Farley Hoft
Mike Wiersma
Veld 3 - AB
18:00 - 19:00 JO13-7 Jan Klein Veld 3 - CD
19:00 - 20:30 JO12-10 Joao Roelvink Veld 5 - AB
19:00 - 20:30 JO13 Academy Patrick van Eijl
Patrick Fernandes
Veld 1
19:00 - 20:30 JO14 Academy Hakim Maach
Roberto George
Veld 2
19:00 - 20:30 JO15 Academy Reveliño Entingh
Winny Stroop
Serghinio Neslo
Cedric Dundas
Veld 3
19:30 - 21:00 Zaterdag 3 Lorenzo Vers Veld 5 - CD
20:30 - 22:00 JO16 Academy Miquel Hasselbaink Veld 1
20:30 - 22:00 JO17- 1 Academy Veld 1
20:30 - 22:00 JO17-2 Academy Aschwin Krind Veld 1
20:30 - 22:00 Trainende Leden 1 Veld 2 - AB
20:30 - 22:00 Zondag 4 Tim van den Corput Veld 3 - AB
20:30 - 22:00 Zondag 6 Veld 3 - CD
20:30 - 22:00 Zondag 8 Dino Mesic Veld 2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 JO7-1 Academy Furgill Plett Veld 1 - AB
17:30 - 18:30 JO10-10 Veld 3 - A
17:30 - 18:30 JO10-11 Veld 3 - B
17:30 - 18:30 JO10-12 Veld 3 - C
17:30 - 18:30 JO10-13 Veld 3 - D
17:30 - 18:30 JO10-16 Veld 2 - A
17:30 - 18:30 JO10-9 Veld 1 - D
17:30 - 18:30 JO11-4 Schaduw Veld 2 - B
17:30 - 18:30 JO11-5 Veld 1 - C
17:30 - 18:30 JO8-4 schaduw Veld 1 - A
17:30 - 18:30 JO8-5 Veld 2 - C
17:30 - 18:30 JO8-6 Veld 2 - D
17:30 - 18:30 JO9-3 Schaduw Veld 1 - B
17:30 - 18:30 MO9-1 Veld 6 - AB
17:30 - 18:30 MO9-2 Veld 6 - CD
18:30 - 19:30 JO10-14 Veld 3 - C
18:30 - 19:30 JO10-15 Veld 3 - D
18:30 - 19:30 JO10-4 schaduw Veld 6 - AB
18:30 - 19:30 JO10-5 schaduw Veld 6 - CD
18:30 - 19:30 JO13-4 Schaduw Rachid Salhioui Veld 1 - AB
18:30 - 19:30 JO13-5 Andy Regilio Barsati
Joe Yiadom-konadu
Veld 3 - AB
18:30 - 19:30 JO14-3 Jeffrey Simon Veld 1 - CD
18:30 - 19:30 MO11-1 Sofian Lahmadi Veld 2 - A
18:30 - 19:30 MO11-2 Veld 2 - B
18:30 - 19:30 MO17-1 Michael Boon Veld 2 - CD
18:30 - 19:30 MO17-2 Michael Boon Veld 2 - CD
19:30 - 20:30 JO13-9 Jari Bruines Veld 2 - AB
19:30 - 20:30 JO14-1 Bert de Wit
Fred Van De Steeg
Veld 3 - CD
19:30 - 20:30 JO16-2 Pascal Gelderblom
Roy Meghoe
Veld 6
19:30 - 20:30 JO16-3 Robert Bouma Veld 5 - AB
19:30 - 20:30 JO19-2 Michael Boon Veld 2 - CD
19:30 - 20:30 MO13-1 Fabian Partodiwirjo
Jeffrey Treffers
Veld 1 - AB
19:30 - 20:30 MO15-1 Michel Kramer
Mike Theewis
Veld 1 - CD
19:30 - 21:00 Veteranen 2 Arie Kouwen Veld 3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 30+ Anneloes Heetebrij
Roberto George
Veld 3 - CD
20:30 - 21:30 JO15-1 Michel Kramer Veld 1 - CD
20:30 - 21:30 JO16-1 Steffen Maayen
Yvo de Vries
Veld 1 - AB
20:30 - 21:30 JO17-1 Veld 6
20:30 - 21:30 JO19-1 Jeroen van Vliet
Marlon Martodihardjo
Veld 2 - AB
20:30 - 22:00 Zaterdag 2 Michael Boon Veld 2 - CD
21:00 - 22:30 Zondag 5 Jurrien Schipper
Youri Schreiber
Veld 3 - AB
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:30 JO6-1 Furgill Plett Veld 1 - AB
10:00 - 11:30 JO6-2 Veld 1 - AB
11:30 - 13:00 Trainende Leden 2 Veld 6

Zoeken

Agenda

Nog geen agenda punten.

Verslagen

Nog geen verslagen.

Vandaag jarig

Mark Arjumand
Jesse van Ingen
Kynaigelo Martis
Luna Simis
Miles l Stoof